Tanulók
2018-2019

1. osztály

Osztálytanítók:
Hadáné Ujhegyi Berill
Juhász Rebeka     

  1. Antmann Hanna 
  2. Balogh Bíborka 
  3. Bán- Jarina Roland 
  4. Benedek Dénes 
  5. Béndek Julianna 
  6. Császár Gábor 
  7. Császár Karolina
  8. Dezső Noáh 
  9. György Maja 
  10. Kovács Dániel 
  11. Lukács Botond
  12. Madár Gergő 
  13. Madár Míra 
  14. Márffy Pál 
  15. Őry Viktória  
  16. Pintér Zselyke 
  17. Tamás Panka 
  18. Tandary Dániel 
  19. Táncs Tamás 
  20. Tombor Piros 
  21. Tóth Réka 
  22. Zsigrai Levente



4. osztály

Osztálytanítók:
Tamásné Janni Erika,
Végh István, Huszár Péterné

  1. Ambrus Abigél
  2. B.Tóth Kitti
  3. Balogh Bendegúz
  4. Borszéki Lajos
  5. Daróczi Ádám Gábor
  6. Dobos Bulcsú
  7. Gál Boglárka Bernadett
  8. Herczeg Attila
  9. Huszár Viktória
  10. Istenes Nóra
  11. Király Regina
  12. Kiss Katalin
  13. Kiss Szófia Gréta
  14. Konrád Lili Katalin
  15. Lakatos Kornél
  16. Madár Marcell
  17. Madár Milán
  18. Mészáros Botond Tamás
  19. Nyakas Bálint
  20. Őry Boglárka
  21. Pintér Huba Csanád
  22. Sáfár Olivér
  23. Sáfár Roxána
  24. Sebestyén Álmos
  25. Szabó Leilani Sára
  26. Szijártó Panna
  27. Szlaboda Tibor
  28. Tombor Napsugár
  29. Végh István

2. osztály

Osztálytanítók:
Harkai Nóra,
Herczeg Judit

  1. Adorján Kinga
  2. Aradi Jázmin Angyal
  3. Bánfi Benedek
  4. Csalló Bulcsú
  5. Császár Ildikó
  6. Farkas Márk Péter
  7. Konrád Dominik
  8. Kovács Gergő Botond
  9. Kristály Gréta
  10. Rosos Kornélia
  11. Szűcs Hanna
  12. Tar Benedek
  13. Tombor Rózsa
  14. Varga Kíra

3. osztály

Osztálytanítók:
Szabóné Koncz Ágota,
Geröly Annamária

  1. Bartl Anka Mira
  2. Borszéki Lili
  3. Chugyik Liliána
  4. Csalló Borbála
  5. Császár Gyöngyvér
  6. Dósa Dávid Ferenc
  7. Gergely Apor Ágoston
  8. György Alex
  9. Lakatos Luca Virág
  10. Márffy Róza Mária
  11. Meggyesi Bence
  12. Pfisztner Márton Zsolt
  13. Puskás Bence Zalán
  14. Répási Patrik
  15. Rosos Zsófia
  16. Soós Milán
  17. Steinhausz Áron
  18. Szabó Máté
  19. Vadász Virág Valéria
  20. Keukenmeester Bence Robert
  21. Szegedi Tamás Márk
  22. Serfőző Benedek
  23. Hörömpő Ákos
  24. Hörömpő Hanna

5. osztály

Osztályfőnök: Horváth Katalin

  1. Chugyik Bíborka Beáta
  2. Csalló Levente
  3. Dobos Botond Tamás
  4. Gyarmati Márk
  5. Keller Iván Adrián
  6. Keller Nikolett
  7. Kiss Boglárka
  8. Kiss Péter
  9. Kónya Máté
  10. Lakatos Lilla
  11. Lukács Korina
  12. Németh Lilla
  13. Pataki Péter Márk
  14. Pfisztner Adrienn Csilla
  15. Róka Bendegúz
  16. Simon Enikő
  17. Simon István László
  18. Szabó Barnabás
  19. Vadász Oszkár Koppány
  20. Vajda Viktor

8. osztály

Osztályfőnök:
Sárossyné Kovács Éva Katalin

  1. Balogh Botond
  2. Czvizler Olivér
  3. Hollósvölgyi Csenge
  4. Horváth Roland
  5. Huszár Bence
  6. Huszár Vanda
  7. Kiss Flóra Sarolta
  8. Nagy Estilla
  9. Puskin Ilya
  10. Simai Bálint György
  11. Steierlein Csanád
  12. Steinhausz Gergõ
  13. Szabó Nimród Máté
  14. Szép Veronika
  15. Tombor-Madarassy Ilona

6. osztály

Osztályfőnök: Gégény Marianna

  1. Bíró Bianka
  2. Bognár Áron
  3. Erdei Hédi Hanna
  4. Esső Zsóka
  5. Kelemen Izabella
  6. Kövesi Farkas Barnabás
  7. Lakatos Réka
  8. Pomázi-Lackfi Benedek
  9. Rosos Áron
  10. Sebestyén Ákos
  11. Simai Máté
  12. Sótonyi Kolos
  13. Steierlein Kristóf
  14. Strenner József Levente
  15. Szabó Noah Márk
  16. Szendrői Mátyás
  17. Táborosi Jázmin
  18. Tombor Bulcsú
  19. Török László
  20. Végh Fanni

7. osztály

Osztályfõnök: Szmik György

  1. Gál Dominik
  2. Galgóczy Miyoko
  3. Gergely Koppány Máté
  4. Kovács Cintia
  5. Lakatos Benedek Kende
  6. Lukács Kíra
  7. Márffy Gáspár Márton
  8. Monostori Barna
  9. Schofhausert Debóra
  10. Takács Zsombor
  11. Saáry Dávid Zoltán
  12. Vajda Attila István
  13. Windisch Rokkó Pál