Sporttevékenység

Személyi felépítés:
Igazgató: Huszár Péterné
DSK vezető: Bartlné Ferenczy Éva
Testnevelést tanítók:Geröly Annamária, Harkai Nóra, Madár-Héhn Katalin, Végh István, Szmik György

Tagság: Az iskola minden nappali tagozatos tanulója. A sportköri tagság a tanulói jogviszonnyal keletkezik és a tanulói jogviszony megszűnésével szűnik meg.

DSK működő csoportok:

- Játékos sport: 1-4. osztályos tanulók

- Atlétika 1-es csoport: 2-4. osztályos tanulók
- Atlétika 2-es csoport: 5-8. osztályos tanulók
- Labdajátékok: 5-8 osztályos tanulók

A Diáksportkör célja, hogy foglalkozásai segítségével hozzájáruljon az iskola tanulóinak egészségmegőrzéséhez, és a diákok mozgáskoordinációjának javításához. A játékos feladatok segítségével kedved teremtünk a későbbi sportoláshoz, az atlétikai versenyeken pedig tanulóink megmérettethetik magukat, tovább öregbítve iskolánk hírnevét. A közelmúltban intézményünk országos viszonylatban is kiemelkedő eredményeket ért el, hiszen a kisiskolák versenyében két tanulónk, Amy Banks és Nick Márton, országos 4. és 5. helyezést értek el síkfutásban.