Eredmények
2013/2014   2014/2015   2015/2016   2016/2017

Mezei futóverseny

Iskolánk atlétái eredményesen vettek részt a Balatonfüreden megrendezett mezei futóversenyen. A nagyszámú részvétellel lebonyolított versenyen, Szabó Noah Márk tanulónk második helyezést ért el a II. korcsoportban rendezett versenyszámban.

További eredmények:

II. korcsoport fiú:

Szabó Noah Márk 2.
Balogh Botond 7.

III. korcsoport lány:

Bánfi Dalma 7.
Barna Kata 8.

III. korcsoport fiú:

Rédling Balázs
13.
Szabó Nimród Máté 22.

IV. korcsoport fiú:

Czilli Bálint
5.

2013/2014

Az Andersen mesemondó versenyen iskolánkat Gál Dominik 2. osztályos tanulónk képviselte, aki elsõ helyezést ért el.

A Füred-köszöntõ vers és prózamondó versenyen Szabó Nimród 3. osztályos tanuló 2. helyezést ért el. A felsõsök versenyében Szabó Donát 8.osztályos tanuló szintén 2. helyezést ért el. Prózamondó kategóriában Magyar Jázmin az 5-6. osztályosok mezõnyében, Órás Martin pedig a 7-8.osztályosok között lett elsõ helyezett.

A Szép Magyar Beszéd verseny országos döntõjébe jutott Szabó Donát 8. osztályos tanulónk. Itt bronz minõsítést szerzett.

Részt vettünk a református iskolák versenyén is.
Papkeszin versmondás kategóriában Szabó Donát 2. helyezett lett, Pesti Eszter pedig különdíjban részesült.

Wellesz Kata a történelmi pályázaton 2. helyezést ért el.

A Balatonfüredi Református Általános Iskola által megrendezett matematika versenyen Balogh Botond 3. osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.

Vörös Anna a Megyei Diákolimpia elsõ helyezettje lett gumiasztal kategóriában.

A Játékos sport megyei döntõjén diákjaink a 3. helyet szerezték meg.

Csapattagok: Bánfi Dalma, Barna Kata, Márffy Bálint, Rédling Balázs, Steinhausz Virág, Tombor-Madarassy Koppány, Hollósvölgyi Árpád, Szabó Nimród, Czvizler Oliver, Steinhausz Gergõ, Rédling Eszter, Szép Veronika, Hollósvölgyi Csenge, Huszár Vanda, Márffy Gáspár, Tombor-Madarassy Ilona, Csonka Alma.

A Kisiskolák Atlétika versenyén a háromtusa fiúcsapat megyei 3. helyezett lett.
Csapattagok:
Rédling Balázs, Berkes Gergõ, Keller Richard, Szabó Donát, Varga Bálint
A lány svédváltó 1. helyezett lett. Az országos versenyen iskolánkat Barna Kata, Nyírõ Lili, Wellesz Kata és Steinbach Zsófia képviselték, ahol a tiszteletreméltó "B" döntöben eredményesen szerepeltek.

A 600 méteres síkfutásban a megyei elsõ hely után az országos versenyen Wellesz Kata az elõkelõ 6. helyezést érte el. Az országos versenyen iskolánkat 600 méteres síkfutásban eredményesen képviselte Czilli Bálint, míg a 800 méteres síkfutásban Keukenmeister Jimmy  jeleskedett.

Iskolánk asztalitenisz verseny eredménye:
3-4 osztály: 1. Rédling Balázs 2. Puskin Ilja 3. Márffy Bálint

5-6 osztály: 1. Czilli Bálint 2. Takács Botond 3. Samu Dániel