Eredmények
2013/2014   2014/2015   2015/2016   2016/2017   2018/2019   2019/2020

2019/2020

Az Európai Diáksport Nap eredményei itt érhetők el. 

A Tagore sétányon került megrendezésre a Fut a Füred futóverseny (2019. október 8.) Eredmények Képek

"Padányi" főegyházmegyei szavalóverseny díjazottjai

2018/2019

Az idegen nyelvi kompetenciamérés eredményei itt érhetők el.

Országos Zsoltáréneklő verseny Balatonfüred

Felkészítő: Juhász Rebeka
Lukács Kira arany minősítés
Chugyik Bíborka ezüst minősítés
Kovács Cintia bronz minősítés
Szabó Barnabás bronz minősítés

Játékos sportverseny alsó tagozatosoknak

Felkészítők: Bartlné Ferenczy Éva, Szmik György, Nagy Patrik
Országos elődöntő 5. hely

Diákolimpia úszás

Lukács Kira megyei 1. helyezett 100m-es mellúszás és 100m-es gyorsúszás

Cholnoky Alapműveleti verseny megyei

Balogh Bendegúz 2. hely 4. o.
Istenes Nóra 3. hely 4.o.
Felkészítő: Huszár Péterné

Balogh Botond 5. hely 8. o.
Szabó Nimród 5. hely 8. o.
Felkészítő: Bartlné Ferenczy Éva

Országos Komplex Természettudományi Verseny Nyírbátor

Felkészítő: Horváth Katalin

4. helyezett csapat:
Tombor Bulcsú 6.o.
Vadász Oszkár 5.o.
Dobos Botond 5.o.
Csalló Levente 5.o.

6. helyezett csapat:
Végh Fanni 6. o.
Táborosi Jázmin 6.o.
Erdei Hédi 6.o.
Kelemen Izabella 6.o.

"Hétmérföldes csizmában" mesevetélkedő alsósoknak

Két csapatunk, melyeket negyedikes tanulók alkotnak, három fordulón túljutva a megyei elődöntőbe jutottak.
Felkészítők: Tamásné Janni Erika, Végh István

Víz Világnapja alkalmából a Bakony Karszt ZRT. szervezésében rajzverseny

Chugyik Bíborka 5. osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Felkészítő: Hadáné Újhegyi Berill

Szakmára fel! Veazprém Megyei Iparkamara szervezésében megyei 3. hely

Lukács Kira 7.o.
Galgóczy Myiokó 7.o.
Tombor-Madarassy Ilona 8.o.
Huszár Vanda 8.o.

Veszprém SZC Ipari Szakgimnázium által szervezett "MŰANYAGKOCKA" vetélkedő, megyei 2. hely

Pomázi-Laczfi Benedek 6.o.
Kövesi Farkas 6.o.
Sebestyén Ákos 6.o.

Alapműveleti Matematikaverseny iskolai fordulója

4. osztály
1. helyezett: Balogh Bendegúz és Madár Milán
2. helyezett: Pintér Huba
3. helyezett: Szabó Leilani

5. osztály
1. helyezett: Lakatos Lilla Kelda
2. helyezett: Kónya Máté és Gyarmati Márk
3. helyezett: Dobos Botond

6. osztály
1. helyezett: Sebestyén Ákos
2. helyezett: Rosos Áron

7. osztály
1. helyezett: Monostori Barna
2. helyezett: Lakatos Benedek
3. helyezett: Saáry Dávid

8. osztály
1. helyezett: Balogh Botond
2. helyezett: Szabó Nimród
3. helyezett: Kiss Flóra

2017/2018

2016/2017

2015/2016

Mezei futóverseny

Iskolánk atlétái eredményesen vettek részt a Balatonfüreden megrendezett mezei futóversenyen. A nagyszámú részvétellel lebonyolított versenyen, Szabó Noah Márk tanulónk második helyezést ért el a II. korcsoportban rendezett versenyszámban.

További eredmények:

II. korcsoport fiú: 

Szabó Noah Márk 2.
Balogh Botond 7.

III. korcsoport lány: 

Bánfi Dalma 7.
Barna Kata 8.

III. korcsoport fiú: 

Rédling Balázs
13.
Szabó Nimród Máté 22.

IV. korcsoport fiú: 

Czilli Bálint
5. 

2014/2015

2013/2014

Az Andersen mesemondó versenyen iskolánkat Gál Dominik 2. osztályos tanulónk képviselte, aki elsõ helyezést ért el.

A Füred-köszöntõ vers és prózamondó versenyen Szabó Nimród 3. osztályos tanuló 2. helyezést ért el. A felsõsök versenyében Szabó Donát 8.osztályos tanuló szintén 2. helyezést ért el. Prózamondó kategóriában Magyar Jázmin az 5-6. osztályosok mezõnyében, Órás Martin pedig a 7-8.osztályosok között lett elsõ helyezett.

A Szép Magyar Beszéd verseny országos döntõjébe jutott Szabó Donát 8. osztályos tanulónk. Itt bronz minõsítést szerzett.

Részt vettünk a református iskolák versenyén is.
Papkeszin versmondás kategóriában Szabó Donát 2. helyezett lett, Pesti Eszter pedig különdíjban részesült.

Wellesz Kata a történelmi pályázaton 2. helyezést ért el.

A Balatonfüredi Református Általános Iskola által megrendezett matematika versenyen Balogh Botond 3. osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.

Vörös Anna a Megyei Diákolimpia elsõ helyezettje lett gumiasztal kategóriában.


A Játékos sport megyei döntõjén diákjaink a 3. helyet szerezték meg.

Csapattagok: Bánfi Dalma, Barna Kata, Márffy Bálint, Rédling Balázs, Steinhausz Virág, Tombor-Madarassy Koppány, Hollósvölgyi Árpád, Szabó Nimród, Czvizler Oliver, Steinhausz Gergõ, Rédling Eszter, Szép Veronika, Hollósvölgyi Csenge, Huszár Vanda, Márffy Gáspár, Tombor-Madarassy Ilona, Csonka Alma.

A Kisiskolák Atlétika versenyén a háromtusa fiúcsapat megyei 3. helyezett lett.
Csapattagok:
Rédling Balázs, Berkes Gergõ, Keller Richard, Szabó Donát, Varga Bálint
A lány svédváltó 1. helyezett lett. Az országos versenyen iskolánkat Barna Kata, Nyírõ Lili, Wellesz Kata és Steinbach Zsófia képviselték, ahol a tiszteletreméltó "B" döntöben eredményesen szerepeltek.


A 600 méteres síkfutásban a megyei elsõ hely után az országos versenyen Wellesz Kata az elõkelõ 6. helyezést érte el. Az országos versenyen iskolánkat 600 méteres síkfutásban eredményesen képviselte Czilli Bálint, míg a 800 méteres síkfutásban Keukenmeister Jimmy  jeleskedett.

Iskolánk asztalitenisz verseny eredménye:
3-4 osztály: 1. Rédling Balázs 2. Puskin Ilja 3. Márffy Bálint

5-6 osztály: 1. Czilli Bálint 2. Takács Botond 3. Samu Dániel 

7-8 osztály: 1. Keller Richard 2. Szente Dávid